fbpx

Chceš se zbavit přehnané kritiky, nejistoty, posílit své sebevědomí a začít žít v souladu sama se sebou uvnitř i navenek?

Čeká tě důležité rozhodnutí, ale stále váháš, který směr bys měla zvolit?

Cítíš, že tvému životu chybí šťáva, ale nevíš, na co konkrétně se zaměřit, co by mohlo být „to tvoje“?

Nemám odpovědi. Ale mám otázky, které tě k nim navedou.

Věřím v obrovskou sílu psaní jako terapeutické metody.

Sama jsem si odjakživa psala deníky, kdykoliv jsem nevěděla, jak se rozhodnout, tvořila jsem si seznamy „pro a proti“ a neustále analyzovala svoje myšlenky a pocity. 

Sama sobě jsem dokázala dávat takové otázky, že jsem se dostávala až k úplnému jádru svých trápení (nedostatek sebevědomí, strach být vidět, nefunkční vztahy, neschopnost projevit se) a už během psaní je sama v sobě čistila. 

Brala jsem to jako samozřejmost. Až časem mi došlo, že opravdu ne každý ví, jak na to. 😅

Všechny odpovědi, které v životě hledáme, máme už totiž dávno v sobě. Naše duše, intuice, naše pravé já je už dávno zná. Jenže pod hromadou různých bloků, mylných přesvědčení o sobě i o světě, pod tíhou všemožných traumat a nepříjemných zkušeností, které jsme nasbíraly… je hlásek naší duše někdy úplně zadupaný.

Občas se sami v sobě můžeme tak zamotat, že se ocitneme v bludném kruhu. A v tu chvíli je dobré mít svou „vrbu“, které můžete všechny své obavy, pochyby i myšlenkové pochody svěřit. Která vás vyslechne, která vás nesoudí, a která vás jemně pošťouchne tím správným směrem, k těm správným otázkám.

Individuální program

CEsta za svobodou

Během společného měsíce ti budu vždycky po ruce a vše co probereme na úvodní konzultaci budeme dál dočišťovat a srovnávat

BALÍČEK OBSAHUJE:

2x90min konzultace přes chat (na začátku a na konci spolupráce)

moje individuální vedení skrz textové zprávy a hlasovky po celý měsíc – budu ti celou dobu po ruce a budeme společně řešit cokoliv, čím během měsíce zrovna budeš procházet skrz

✅ průběžné otázky, terapeutické psaní, úkoly, zamyšlení, vhledy

15minutová řízená meditace na míru jen pro tebe (mp3 nahrávka)

Malý dárek pro ukotvení záměru společného měsíce (který ti dorazí domů po skončení spolupráce)

+ BONUSY NA MÍRU

Spolupráce je vždy přizpůsobená konkrétní klientce. Pokud budu cítit, že potřebuješ zrovna zklidnit, více se naladit sama na sebe nebo uvolnit konkrétní starosti, nahraju ti navíc krátkou meditaci, relaxaci, dechové cvičení nebo muzikoterapeutickou nahrávku, která tě v náročné situaci podpoří.

„Musím pochválit celý tento koncept spolupráce. Co bych jindy řešila i několik měsíců měla jsem možnost vyřešit s Adélou během měsíce a v podstatě kdykoliv během dne.

Adéla má krásné vhledy do situace a přicházela ke mně s velkými AHA momenty. Motivovala mě a já udělala velký krok dopředu, všechny mé strachy jsme postupně rozebraly na menší a menší až z nich nic nezbylo.

Skvěle se také trefila do závěrečných afirmací , které mě vždy dokáží povzbudit.

Velmi se mi také líbilo, že mě spolupráce prakticky nutila k tomu jednotlivé kroky dělat abych se vůbec pohla z místa, nemohla jsem se tedy před problémem schovat, nebo utéct, musela jsem ho vyřešit a to je samozřejmě úlevné. Za mě tedy jedno velké DÍKY.“

–  Kateřina Švihovcová (cestovatelka, blogerka)

CENA: 5 500 Kč/měsíc

Slova žen, které se rozhodly růst se mnou

⭐️ ADÉLA SKLÁDALOVÁ ⭐️

Jsem Adéla. Jogínka, lektorka meditací a průvodkyně žen na cestě k sobě

Mou vizí je podporovat ženy, aby se vyprdly na to, co „si řeknou lidi“ a začaly žít v souladu samy se sebou. Se svou duší, se svým potenciálem, se svými sny.

Ve svých konzultacích a online programech spojuju prvky koučinku, meditačních technik, terapeutického psaní a práce s tělem. Inspiraci čerpám z lektorského kurzu meditací, kurzů a workshopů yin jógy a pranayamy + 7 let své vlastní jógové praxe.

VZDĚLÁNÍ & PRAXE

  • 200h Yoga Teacher Training – World Peace Yoga School (Yoga Alliance)
  • Kurz krizové intervence CETERAS (certifikát MŠMT)
  • Seminář Poruchy osobnosti I. IBSARO (certifikát MŠMT)
  • Lektorský kurz (aktivních) meditací (45h) pod vedením Kabira Bharti (Yoga Alliance)
  • Lektorský kurz neo yin jógy (50h) pod vedením Deepa Kumara (Yoga Alliance)
  • Workshop Pranayama a meditace (34h)- Kabir Bharti (Yoga Alliance)
  • 7 let vlastní praxe jógy a meditace