fbpx

Jsem Adéla. Copywriterka, grafička, studentka indonesistiky, lektorka meditací a multipotenciál každým coulem. Píšu, jóguju, medituju a provádím ženy na cestě k sobě samým, k jejich plné autenticitě a vnitřní svobodě.

Při konzultacích, online lekcích a tvorbě řízených meditací čerpám z lektorského kurzu dynamických meditací, kurzů a workshopů yin jógy a práce s dechem, své vlastní 6leté meditační praxe… a 21 let práce se svou vlastní hlavou.

Pomůžu ti objevit tvé vnitřní limity, které ti brání žít život, které si zasloužíš. Život plný svobody, lehkosti a radosti. Život v souladu s tím, s čím jsi na tenhle své přišla. (Jen tak pro srandu králíkům tu nejsi, že jo).

Provedu tě cestou k uzdravení tvé sebelásky a pomůžu ti najít ztracenou sebedůvěru, která ti umožní plnit si i ty největší sny a touhy. Ukážu ti techniky, které zklidní tvoje tělo i mysl a svobodně uvolní tvé emoce, abys je v sobě už nikdy nemusela dusit (a zároveň nemusela třískat dveřmi nebo potají brečet do polštáře).

VÝZVA: MÁM NA SEBE ČAS

7 dní intuitivních cvičení pro vnitřní pohodu, podporu sebelásky a vztahu k vlastnímu tělu.

Udělej si na sebe čas a pojď do toho se mnou!

MOJE SLUŽBY

Meditace na míru

Daruj si prožitek, který tě posune na cestě k tvé vnitřní svobodě.

Meditace na míru pomůže odblokovat tvé vnitřní limity, pomůže ti zlepšit svůj vztah k sobě samé a najít odvahu žít život, který si zasloužíš. Meditaci tvořím individuálně JEN PRO TEBE na základě úvodní konzultace.

Meditace do kapsy

Chceš zachovat vnitřní klid i v momentech, kdybys radši práskla dveřmi nebo začala řvát? Chceš překonat lenost nebo nervozitu a přestat sama sobě házet klacky pod nohy? Chceš ráno vstávat plná energie a večer usínat s prázdnou hlavou?

Přibal každý den do kapsy tuto sbírku meditací.

Online skupinové lekce & workshopy

Chceš se nechat při meditaci vést, naučit se nové techniky pro vlastní praxi, otevřít své dýchání, zklidnit svou mysl? Přihlas se na některou z  mých online lekcí. 

Do konce října relaxační večery ZDARMA každou sobotu:

Stejně jako správná hygiena, roušky a rozestupy je důležité (a možná i daleko důležitější) starat se o své tělo a svou psychickou pohodu.
 
Pojďte se se mnou napojit zpátky na sebe, zhluboka se nadechnout a najít tak v sobě “kotvu” pro dobu plnou nejistoty a strachu. Ať už vás ze současné “krize” chytá úzkost a panika, nebo na ni z vysoka házíte bobek, ráda vás uvidím na online relaxačním večírku ✨
Každou sobotu od 19:00 v uzavřené facebookové skupině Přiměřeně pozitivní komunita.

Z ČEHO ČERPÁM

  • 6 let vlastní praxe jógy a meditace
  • Yoga alliance 50h lektorský kurz neo yin jógy pod vedením Deepa Kumara
  • Yoga alliance 45h lektorský kurz (aktivních) meditací pod vedením Kabira Bharti
  • Yoga Alliance 34h workshop Pranayama a meditace (Kabir Bharti)
  • 21 vlastního sebepoznávání, práce s emocemi, budování své sebelásky a překonávání vlastních limitujících vzorců