Rozchod s duší

Rozchod s duší

Nikdy mě za nic nedokážeš pochválit, ale když se mi náhodou něco nepovede, všimneš si toho hned a vystavíš mě pořádné kritice. Kdykoliv jsem přišla s nápadem, ze kterého jsem byla celá nadšená, okamžitě jsi ho shodila a zadupala do země. ‚To je blbost, to by stejně nešlo zrealizovat, co si myslíš, na to nemáš‘. Časem už jsem si své nápady radši nechávala pro sebe a už je s tebou radši nesdílela. Věděla jsem, že mě v ničem nepodpoříš a sama jsem je zrealizovat prostě nemohla.

Spoustu času jsi trávila v práci a myslela na ni i ve chvílích, kdy jsme si jednou za čas vyhradily večer jen pro sebe. Viděla jsem na tobě, jak jsi unavená. Že by ti prospěla pauza, že by ti udělalo dobře, kdybychom si spolu jen tak poseděly a popovídaly si. Ale ty jsi prostě valila dál a moje dobře míněné rady vůbec neposlouchala.

Tak jako by ses pro ostatní přetrhla, na mě jsi skoro nikdy nenašla čas. Občas jsem si připadala úplně neviditelná, jako bys vůbec nevěděla, že existuju.

Moc bych si přála, aby to stejné jako na začátku. Kdy jsme byly v naprostém souladu, užívaly si společný čas a pouštěly se do věcí, kterým možná ostatní nerozuměli. Ale my jsme je dělaly, protože nám přinášely radost.

Ten čas mi chybí. Miluju tě, ale teď se mi s tebou žije opravdu těžce.

Tvoje duše

Je možné, že právě v takovém vztahu jste. A dokonce na obou jeho stranách. Právě takhle totiž často vypadá náš vztah k sobě samým.

Právě takhle se cítí naše pravé já, naše duše. Tohle jsou její slova.

Slova duše, která pro nás chce od začátku až do konce jen to nejlepší, která ví přesně kam směřujeme a posílá nám jen ty nápady, které nás na této cestě posunou. Jenže když ji náhodou někdy vůbec uslyšíme, hned ji pošleme do háje. Co si to vymýšlí za kraviny? Vždyť na to přece nemám!

Představte si, že takový vztah máte se svým partnerem/partnerkou. Cítíte se v něm neustále samy, nikdy na vás nemá čas, nikdy vás neocení, jen vás kritizuje a ponižuje. Jak dlouho byste v takovém vztahu vydržely?

Ať už jakkoliv dlouho, nakonec by pravděpodobně přišel jeden ze dvou konců – buď byste se zhroutily, nebo ze vztahu prostě odešly. Odsekly tohoto toxického člověka ze svého života a nechtěly s ním mít už nic společného.

Jenže co se stane, když tento vztah vedeme s někým, od koho odejít nejde? Vlastně to dopadá podobně. Nedaří se nám, jsme nespokojené, hroutíme se, až nakonec zpřetrháme všechny vazby a ROZEJDEME SE SAMY SE SEBOU.

Stejně jako na všech vztazích, i na tomhle vztahu je potřeba neustále pracovat. Věnovat mu energii, porozumění, podporu, bezpodmínečnou lásku a vyhradit si na něj ČAS.

Čas na sebe, pro sebe, čas kdy budeme samy (se) sebou.

Udělejte první krok k uzdravení nejdůležitějšího vztahu ve svém životě a pojďte si na něj vytvořit čas s podporou dalších žen na stejné cestě. Zapojte se do 7denní výzvy „Mám na sebe čas“ a získejte inspiraci na každodenní rituály a intuitivní cvičení, které vás napojí zpátky na sebe – na své tělo, svůj střed, svou duši.

Těším se na vás uvnitř.

7denní online program

(Ne)Mám na sebe čas

Nestíháš? Nemáš na nic čas? Jsou tvé dny plné chaosu, nejistoty a rozlítanosti?

Nalaď se na sebe ve 20 minutách hned po probuzení a podpoř tak během okamžiku svou energii, kreativitu a efektivitu při práci. Tak abys měla víc času na sebe a na věci, které tě baví. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *