MEDITACE NA MÍRU

⭐️ Promedituj se ke svému pravému já ⭐️

MEDITACE NA MÍRU

⭐️ Promedituj se ke svému pravému já ⭐️

Chceš posílit svou sebelásku a začít si víc věřit? Chceš uzdravit svoje vnitřní dítě propustit staré křivdy?
Chceš se naladit na svou intuici a nechat se jí vést ke svému poslání?

Daruj si prožitek, který tě posune na cestě k tvé vnitřní svobodě.

Objednej si svou jedinečnou meditaci na míru ♥︎

V čem je meditace na míru jiná

A v čem se liší od meditací zdarma, které všude kolují?

⭐️ Nejde o obyčejnou relaxační nahrávku. Kromě odpočinku během meditace můžeš zapracovat na svých konkrétních blocích, starostech a obavách. 

⭐️ Je vytvořená JEN PRO TEBE, na základě našeho úvodního povídání. Všechny techniky v meditaci jsou přizpůsobené tak, aby právě tobě přinesly maximální účinek.

⭐️ Pomůže ti naladit se na své vnitřní vedení a svou intuici, která už teď zná všechny odpovědi, které teď v životě hledáš.

⭐️ Obsahuje dynamickou katarzní fázi, která ti pomůže z těla uvolnit napětí a usnadní ti ponořit se hlouběji do sebe samotné.

 

Meditace na míru může...

⭐️podpořit tvé sebevědomí a sebelásku

⭐️pomoct uvolnit hluboko ukryté negativní emoce

⭐️ zvědomit a pomoct odpustit staré křivdy 

⭐️ posílit tvou motivace & oslabit strach z neúspěchu

⭐️vyjasnit zmatenou situaci a pomoc s důležitým rozhodováním

⭐️vzít tě do minulosti a nechat tam vše, co už s sebou nechceš dál brát

⭐️vzít tě do budoucnosti a naladit se na to, kam směřuješ

Co balíček obsahuje?

Na úvodní 60min konzultaci  spolu probereme oblasti, které nejvíc řešíš, a na kterých chceš skrz meditaci zapracovat.

Na základě našeho povídání potom vytvořím řízenou meditaci jen pro tebe. Nahrávku v mp3 dostaneš do 10 dnů a poslouchat ji můžeš klidně do nekonečna. 

Po obdržení meditace máš po celý týden mou podporu a můžeš se mi kdykoliv ozvat na Signalu a dočistit cokoliv, co v sobě při meditaci objevíš

Meditace byla úžasná, éterická a něžná, měla jsem pocit, že ke mně mluví moje vlastní já.

Kdyz přišla ta holčicka, byla jsem překvapená. Vůbec nebyla smutná, ani nešťastná ani osamělá. Měla jemný úsměv a šťastný klidný obličej, cela zářila. Vypadalo to, jakoby ona měla přijít zachránit me. To ona mě přišla utěšit, pohladit a říct, ze nemusím mít o ni vůbec starost. Že je šťastná. Cítí se milovaná, vůbec ne odstrčená. Byla mnohem silnější a vyrovnanější než já. Dojalo me to, ze ji takhle vidím. To by mě nikdy nenapadlo.

Moji rodiče za mnou přišli také s hlubokou láskou a pochopením. Řekli, ze ví, co si o nich myslím, ale že mě milovali a milují, jen to neuměli dát líp najevo, tak abych to cítila.

Požádali mě o odpuštění. Bylo vidět, jak moc jim na mě záleží. Cítila jsem, ze mě přijímají a zároveň dávají svobodu být sama sebou a žít svůj život. Nechtěli, abych se trápila….ani ta holčicka to nechtěla.

Cítím se teď, ze nemusím furt hledat důkazy o svoji důležitosti a chtít pozornost. Ja to vše chtěla pro tu malou holčičku…jenže ona ji vůbec nepotřebuje 🙂 to jen já se trápím pocitem, ze ona je nešťastná..
Jsem o hodně klidnější. A pozoruju, co se děje dal.

– Denisa

Už dlhšie som citila že potrebujem podporiť Svoju Životnú a Ženskú energiu. A našla som ďalšiu možnosť a bezpečné miesto – Meditace na mieru s Adel a poviem Vam, že je to skvelá investícia do Seba.

Najviac sa mi páčila pasáž s dychom a vizualizacia a pocit že meditácia nie je vseobecna. Je naozaj na mieru.🌹 Odporúčam ju každej duši v akejkoľvek životnej faze lebo každá si zasluzime to najlepšie.❤ Ďakujem Adélko rob to čo robíš, robíš to super 🙏

– Aďka H.

(…) říkala jsem si že je to znamení a v klidu si teď pustila tvou meditaci..a jako wow, já jsem celý měsíc věděla, že je spolupráce úžasná, že jsi skvělá koučka a že za takovou relativní chvilku jsi mi pomohla množství věcí ujasnit, ale ta meditace, to byla takový obrovská dokonalá třešeň na už tak dokonalým dortu!

Máš krásný hlas a celé to bylo hrozně příjemně provedené, ale tím, jak to bylo přesně na míru, jsem se dokázala do vizualizace neskutečně ponořit a jak jsem se vracela k sobě, všimla jsem si, že mi tečou slzy ❤️

Byl to hrozně krásný a silný zážitek a já ti chci hrozně moc poděkovat za celou tuhle spolupráci, myslím, že to co děláš, že pro tebe opravdu poslání, cítím z komunikace, meditace, ale i emailů/kurzů atd. neskutečnou lehkost a jasnost, no prostě jsem fakt nadšená a vděčná! 

– Veronika

CENA MEDITACE NA MÍRU: 1 500 Kč

✔︎ cca 60minutová konzulzace, během které probereme oblast, na kterou se chceš zaměřit 

✔︎ 20-30minutová řízená meditace na míru Tvým potřebám 

  • řízená aktivní (pohybová) fáze pro uvolnění napětí a zadržovaných emocí
  • řízená meditace & vizualizace pro tvou konkrétní situaci

✔︎ týdenní podpora na Signalu po obdržení nahrávky

Ukázka mé řízené meditace

Řízená meditace, která Ti pomůže vyskočit z nekonečného proudu myšlenek a vrátit se do přítomného okamžiku.

Meditace na míru nenahrazuje práci psychologa, psychoterapeuta a lékařskou péči. 

Ahoj, jsem Adéla.

Jsem introvert a vodnář. Jsem dcera. Starší sestra. Mladší přítelkyně jednoho extrovertního Itala.

Jogínka, journaling koučka, průvodkyně kreativních žen na cestě k sebevědomému sebevyjádření. V životě i v podnikání.

Od malička jsem si chtěla dělat věci po svém, hodně se rýpala ve vlastní hlavě a měla pocit, že tak trochu (dost) nezapadám.

Dneska inspiruju ostatní, aby přestali hledat svou „škatulku“ a naučili se vyjadřovat cokoliv, co z nich chce ven. Hravě, svobodně a opravdově.