fbpx

Ahoj, jsem Adéla.

Jsem introvert a vodnář. 

Jsem dcera. 

Starší sestra. 

Mladší přítelkyně jednoho extrovertního Itala. 

Textařka, grafička, studentka indonéštiny a milovnice asijské kuchyně. 

Multipotenciál každým coulem.

Píšu, jóguju, tvořím, medituju a provádím ženy na cestě k sobě samým, k jejich plné autenticitě a vnitřní svobodě

Nechápaná a nechápající

Odjakživa jsem si ráda dělala věci po svém, neměla moc smysl pro umělé autority a nesmyslná pravidla.

Štvalo mě, že musím sedět ve škole a nemoderními metodami do sebe vtloukat učivo, které v životě nevyužiju – namísto toho, abych se rozvíjela v tom, co mě nabíjí a naplňuje.

Nechápala jsem, jak tolik lidí může chodit každý den do práce, která je naprosto vysává, a skutečně žít jen o víkendech a dovolených. Rozčilovalo mě, když jsem viděla talentované, nadané lidi, kteří svoje vášně vyměnili za hon za vysokoškolskými tituly, které je s trochou štěstí dovedou do “stabilního zaměstnání” a eventuálně k syndromu vyhoření.

Nechtěla jsem (a nebyla jsem schopna) si vybrat jednu jedinou oblast, které se chci věnovat, a dělala vždy spoustu věcí zároveň – i když mi ostatní říkali, že nic nedělám pořádně. 

Tolik lidí kolem mě ale bralo tuhle cestu jako správnou, že jsem začala pochybovat sama o sobě. NEJSEM PROSTĚ JÁ DIVNÁ? Nežiju prostě mimo realitu? Nevidím to všechno jak “Hurvínek válku” (což jsem na můj účet slyšela z víc stran)?

A tak jsem se naučila nechávat si svoje emoce a myšlenky často jen pro sebe. Zatímco doma jsem se dokázala otevřít, mezi vrstevníkama a cizíma lidma jsem byla pořád uzavřenější. Snažila jsem se pokračovat v tom, co mi dávalo smysl, (sebe)vzdělávat se, tvořit, psát… ale už jsem necítila potřebu všechno sdílet. 

Připadala jsem si občas prostě jako mimoň.

Vlastní cestou

O několik let, spoustu knížek, kurzů a hlavně setkání s podobně naladěnými lidmi později jsem začala zpátky získávat jistotu, že se věci dají dělat jinak. 

  • že práci nemusím hledat, ale můžu si ji sama vytvořit
  • že se dá vzdělávat a rozvíjet mnohem efektivněji, zábavněji a smysluplněji
  • že je normální nebýt občas v pohodě, že je léčivé se občas vybrečet a vyřvat
  • že člověk nemusí celé dny jen dřít, aby dosáhl výsledků, ale že může úspěchu dosahovat přirozeně a s lehkostí

… a hlavně, že já sama nemůžu změnit nic a nikoho, kdo se MĚNIT NECHCE. Že každý má svou cestu i své tempo.

Odhodlala jsem se odhodit svoje obavy a použít svou energii tam, kde je nejen potřeba – ale kde je chtěná. Rozhodla jsem se pomáhat dalším ženám, které jsou na podobné cestě. Které…

  • chtějí žít v souladu samy se sebou, v harmonii s tělem i duší
  • chtějí porozumět svým emocím, naučit se je svobodně vyjadřovat a dokázat je pustit, když už jim neslouží
  • si nedokážou a ani nechtějí vybrat “jedinou cestu”,  ale které chtějí spojit dohromady všechny své vášně, koníčky a talenty
  • chtějí být sebejisté, sebevědomé, věřit ve své schopnosti a umět se postavit za to, co je pro ně důležité

PATŘÍŠ MEZI NĚ? POJĎME SPOLUPRACOVAT!

Meditace na míru

Dopřej si individuální péči a nech si sestavit meditaci na míru svým potřebám. Ať už je tvůj záměr jakýkoliv, meditace tě naladí na tvé vnitřní vedení a pomůže ti najít správnou cestu, na které budeš cítit lehkost a úplnou vnitřní svobodu.

Meditace do kapsy

Chceš zachovat vnitřní klid i v momentech, kdybys radši práskla dveřmi nebo začala řvát? Chceš překonat lenost nebo nervozitu a přestat sama sobě házet klacky pod nohy? Chceš ráno vstávat plná energie a večer usínat s prázdnou hlavou?

Přibal každý den do kapsy tuto sbírku meditací.