Máš ve své mysli uklizeno, nebo je tam spíš pěkný nepořádek? 

Myšlenky se povalují všude po zemi, starosti se hromadí stejně jako poločistá třička na židli a místy v hlavě vyskakuje varovné upozornění „Paměť je skoro plná“? Pojď si udělat generální úklid v hlavě skrz psaní!

Ve 4denním kurzu zdarma se naučíš, jak využívat techniku volného psaní pro…

💛 srovnání myšlenek a nápadů

💛 lepší pochopení svých emocí

💛 hledání možných řešení v náročných situacích

💛 zmírnění starostí a tragických scénářů, které mysl vytváří

💛 ztlumení neustálého vnitřního tlaku, stresu a úzkosti

💛 uvolnění prostoru pro nové nápady a příjemnější myšlenky

Co tě v kurzu čeká?

⭐️ Co je to volné psaní & jak na něj

⭐️ Jak tuto techniku využívat pro srovnání myšlenek i osobní rozvoj

⭐️ Tři praktická cvičení na volné psaní, zaměřená na:

  • Projasnění, uklizení myšlenek
  • Oslabení strachu z náročných situací, které tě čekají
  • Zmírnění stresu a negativních emocí

⭐️ 5 technik, jak se svými texty dál pracovat a jak je rozvíjet

⭐️ 3 kraťoučké nalaďovací meditace

 

Jednotlivé lekce kurzu ti budou každý den chodit do e-mailu. Můžeš se k nim kdykoliv znovu vrátit a dál s nimi pracovat.

Proč (a co) budeme v kurzu psát?

Věřím v obrovskou sílu psaní jako terapeutické metody.

Sama jsem si odjakživa psala deníky, kdykoliv jsem nevěděla, jak se rozhodnout, tvořila jsem si seznamy „pro a proti“ a neustále analyzovala svoje myšlenky a pocity. 

Sama sobě jsem dokázala dávat takové otázky, že jsem se dostávala až k úplnému jádru svých trápení (nedostatek sebevědomí, strach být vidět, nefunkční vztahy, neschopnost projevit se) a už během psaní je sama v sobě čistila. 

Brala jsem to jako samozřejmost. Až časem mi došlo, že opravdu ne každý ví, jak na to. 😅 A taky že je někdy dobré otázky získat zvenčí – od někoho nezúčastněného, od někoho, kdo naši situaci může vidět z nadhledu a ukázat nám ji z jiné perspektivy.

Všechny odpovědi, které v životě hledáme, máme už totiž dávno v sobě. Potřebujeme jen správné otázky. A právě ty na tebe v kurzu čekají.

Přihlásit se do kurzu👇

Ahoj, jsem Adéla.

Jsem introvert a vodnář. Jsem dcera. Starší sestra. Mladší přítelkyně jednoho extrovertního Itala. Cestovatelka, jogínka, lektorka meditací a terapeutického psaní.

Od malička jsem si chtěla dělat věci po svém, hodně se rýpala ve vlastní hlavě a měla pocit, že tak trochu (dost) nezapadám. Dneska inspiruju ostatní, aby přestali hledat svou „škatulku“ a naučili se vyjadřovat cokoliv, co z nich chce ven. Hravě, svobodně a opravdově.