Míváš v hlavě občas úplný guláš a dělá ti problém srovnat si myšlenky?

Jsi citlivá, intenzivně prožíváš svoje emoce a někdy se jimi necháš až příliš strnout?

Hledáš způsob, jak doopravdy podpořit vztah k sobě samé (a obecné plky o tom, abys „byla sama sebou“ ti nepomáhají)?

Stává se ti, že se cítíš zahlcená a potřebuješ o krok poodstoupit a podívat se na svůj život z nadhledu?

Objev kouzlo journalingu a staň se svým vlastním terapeutem!

Deník jako terapie

Psaní deníku není jen záležitostí pubertálních holek. Jde o techniku, která se běžně používá v psychoterapii, při léčbě traumatu, úzkostí i deprese a v neposlední řadě je taky skvělým nástrojem pro pročištění hlavy a hluboké poznání sebe sama.

Já sama nedám bez deníku ani ránu. Kdykoliv je přede mnou důležité rozhodnut, kdykoliv jsem zahlcená emocemi (ať už jsou příjemné nebo nepříjemné), kdykoliv mě něco blokuje v tom, do čeho bych se chtěla pustit… sahám automaticky po deníku. Za roky psaní jsem se naučila sama sobě pokládat otázky, které mě vedou až k samotnému jádru problému, které mi pomáhají najít klid v hektických obdobích a napojit se zpátky na sebe a na svoje vnitřní vedení.

V tomto minikurzu ti chci ukázat, jak s deníkem začít pracovat tak, abys z něj získala opravdu maximum. Aby ses naučila skrz psaní pracovat se svým vnitřním světem a stala se tak svým vlastním terapeutem v jakékoliv oblasti svého života.

Co tě kurz naučí?

Jak si vytvořit vlastní JOURNALING RITUÁL

Dozvíš se, jak a podle čeho si vybrat správný deník, v jakou denní dobu a v jakém prostředí psát tak, aby ti psaní přineslo největší účinek.

Jaké při psaní používat OTÁZKY a dostat se díky nim k jádru problémů

Psaní nemusí rozhodně začínat slovy „milý“ deníčku a text nemusí popisovat vše, co se ti přes den stalo. Ukážu ti, jaké techniky a přístupy v psaní použít, aby nebylo pouhou kronikou, ale pomohlo ti ponořit se hlouběji do sebe sama.

Jak se díky psaní zbavit STRESU a nepříjemných EMOCÍ

Naučím tě jednoduché techniky, jak pomocí psaní zmírnit stres, uzemnit se, uvolnit ze své mysli (a tím i těla) nahromaděné napětí a získat nadhled v náročné situaci.

Jak psaní využít pro osobní rozvoj i disharmonii ve vztazích a práci

V kurzu se dozvíš jak psaní deníku využít v různých situacích ve svém životě a díky psaní do nich vnést víc harmonie, klidu a spokojenosti. Naučíš se pracovat s technikou volného psaní, se změnami perspektiv, sebe-koučovacími otázkami a dalšími principy terapeutického psaní.

Přihlas se do kurzu zdarma!

4denní kurz zdarma bude probíhat formou e-mailů. Můžeš se proto přihlásit kdykoliv – první PDFKO ti dorazí do schránky po potvrzení e-mailové adresy.