Všichni máme vrozenou potřebu tvořit.

Tvoříme umění. Tvoříme příběhy. Tvoříme vztahy. Tvoříme svaly. Tvoříme firmy. Tvoříme zážitky a vzpomínky.

Jenže co když je tahle potřeba tvořit potlačená, kdy netvoříme nic, z čeho bychom mohli mít radost? Potom tvoříme tak, že ubližujeme sobě i okolí. Tvoříme stres. Tvoříme zlobu a křivdy. Tvoříme deprese. Tvoříme špatnou energii pro své okolí. Tvoříme špeky. Tvoříme nemoci…

Tvorba nikdo nekončí a nikdy se nezastavuje. A tak stojí za to, naučit se svou tvůrčí energii správně nasměrovat.

Ať už tě láká psát blog, prodávat šperky, nahrávat hudbu, vést konzultace nebo tvořit kurzy, jsi na správném místě. 

Pomůžu ti najít tvé téma, zpracovat všechny strachy a limitující přesvědčení, a osvobodit tvou tvořivou sílu.

Poznej sama sebe

Pomůžu ti ujasnit si, kým jsi, kam v životě směřuješ, a sebevědomě vyrazit na cestu.

Začni tvořit

Společně najdeme tvé téma a ideální formu, kterou ho můžeš sdílet se světem.

Pošli to do světa

Ukážu ti, jak svou tvorbu autenticky prezentovat v online světě a nechat si za ni platit.

Ahoj, jsem Adéla.

Kreativní koučka a lektorka. Tvůrkyně.

⭐️Vždycky jsem nesnášela stereotyp a nesmyslná pravidla. Často jsem proto měla pocit, že vlastně nikam nezapadám a uzavírala jsem se do sebe. Přemýšlela, tvořila, hrabala se ve vlasní hlavě.

⭐️Od pěti let jsem neustále něco psala. Deníky, příběhy, články. V osmi jsem založila první blog a o rok později poslala do nakladatelství svou desetistránkovou „knihu“.

⭐️Přes navrhování pozvánek na vlastní narozeninové oslavy a log pro mé (zatím) neexistující firmy jsem se v 17 letech dostala ke své první práci jako grafička v marketingovém oddělení.

⭐️ Díky psaní deníku jsem objevila obrovské možnosti psaní jako terapeutické metody. Společně s jógou, meditacemi a dalšími technikami jsem se tak začala vracet sama k sobě – a podporovat v tom i další ženy.

Aby objevily, kým doopravdy uvnitř jsou a začaly svůj život tvořit podle vlastních pravidel.

Ocitla ses v některém z těchto bodů?

❌ Láká tě pustit se do vlastního projektu/podnikání/tvorby, ale pořád nemůžeš najít „svoje téma“

Jsi multipotenciálka, máš milion vášní a zájmů, ale ani jeden nevyčuhuje. A ty netušíš, jak je propojit dohromady

❌ Pochybuješ o tom, jestli už máš dost znalostí a zkušeností, abys mohla něco předávat dál

Máš strach z kritiky, výsměchu a/nebo neúspěchu, když se do tvorby pustíš

❌ Často dumáš, o čem mluvit na sociálních sítích, aby byly příspěvky přirozené a zároveň přitáhly tvé ideální klienty/fanoušky

❌ Máš nápady, máš inspiraci, máš co předat – ale chybí ti technické skills okolo (tvorba grafiky, videí, audio nahrávek, kurzů…)

❌ To, co tvoříš, baví tebe i tvé sledující/fanoušky – nedokážeš si za to ale říct o peníze

… pokud ano, Mindset tvůrkyně je právě pro tebe!

MINDSET TVŮRKYNĚ

Měsíční NEOMEZENÁ individuální spolupráce

  • 30 min nezávazná konzultace (videohovor/psanou formou)
  • úvodní vyjasňovací dotazník
  • neomezená měsíční podpora na chatu přes hlasovky a psané zprávy
  • meditace, video návody, cvičení, terapie psaním, pracovní listy na míru…

JAK TO BUDE PROBÍHAT?

⭐️ Před začátkem spolupráce se sejdeme u 30min nezávazné konzultace zdarma.

Po vyplnění úvodního dotazníku se domluvíme na termínu úvodní konzultace zdarma. Proberem na ní, co momentálně nejvíc řešíš a v čem potřebuješ podpořit. Podle toho se potom domluvíme na tom, jak může naše měsíční spolupráce vypadat. 

Už během úvodní konzultace získáš nový nadhled nad svou situací, nové podněty k zamyšlení, moji bezpodmínečnou podporu a úlevu, že můžeš svůj život žít podle vlastních pravidel. A zároveň zjistíme, jestli nám to spolu správně ladí.

⭐️ Během společného měsíce ti budu vždycky po ruce na chatu.

Celý měsíc spolu budeme komunikovat přes psané zprávy a hlasovky. Budeš se mnou moct probrat cokoliv se týká tvé tvorby – od strachů (strach být vidět, strach z neúspěchu, z výsměchu…) přes kreativní záseky (co a jak sdílet na sítích, jaké nabízet služby, jak se prezentovat…) až po technické záležitosti (jak své služby začít prodávat online, jak pracovat na sociálních sítích s grafikou, texty, hashtagy…).

⭐️ Forma i obsah spolupráce bude přizpůsobený 100% tobě na míru.

Jsi spíš povídací typ? Přichází k tobě aha momenty, až když si věci sepíšeš na papír? Pracuješ ráda s meditacemi a vizualizacemi? Měsíční spolupráce bude poskládaná individuálně tobě na míru.

Můžeme si celý měsíc „jen“ psát, můžu ti nahrát řízenou vizualizaci/meditaci na míru, můžu ti poslat pracovní listy a cvičení na ujasnění všemožných oblastí tvorby a rozproudění kreativity, nebo třeba krátká návodná videa na nastavení technických pomocníků tvojí tvorby.

Cokoliv budeš ve svém tvůrčím procesu potřebovat, budu tu pro tebe!

Mindset koučink

Terapeutické psaní

Řízené vizualizace

Pomoc s texty a grafikou

Technická podpora

Prezentace na sítích

Mindset koučink

Terapeutické psaní

Řízené vizualizace

Pomoc s texty a grafikou

Technická podpora

Prezentace na sítích

14denní/měsíční spolupráci je možné začít od 15. 7. 

Každý měsíc je kapacita omezená na 4 klientky – jde o intenzivní, neomezenou spolupráci, a tak na vás chci mít dostatek prostoru a času. Takže pokud to s tebou rezonuje, vyplň úvodní dotazník a já se ti co nejdřív ozvu!

Nakoukni, co tvořím na svých sítích:UKÁZKA MÉ GRAFICKÉ TVORBY PRO KLIENT(K)Y

⭐️ REFERENCE ⭐️

„Konzultácia s Adel bola skvela, ubehla velmi rychlo ale vyuzili sme ju naplno. Adel mala pripravene skvele otazky, ktore by ma ani nenapadlo riesit.

Po konzultaci som dostala perfektny suhrn nabity temami o com pisat aj so zdrojmi z ktorych cerpat. Vrelo odporucam, dostala som uceleny komplet content co zdielat a postovat, priamo od cloveka ktoreho moja vizia a tema zaujima.
Mam pocit ze sa tymto velmi priblizim v komunikacii cielovke a ich problemom. Dakujem za skvelu konzultaciu ❤️

Primarne som do toho isla aby som k fotkam ako nizsie, ktorych mam veeeela pisala nieco zmysluplne a nie len o satach/fotke ako takej. Sice sama povedala ze tie saty hovoria same za seba, s cim suhlasim ale citim ze k tomu je treba dodat aj obsah a moju viziu za tym.

Adel je navyse velmi mila a energicka zienka, velmi prijemne sa s nou rozprava a verim ze to nebolo naposledy. Adel velmi ti drzim palce, robis uzasne veci!“

– Marta Urban Jablonická
Vědomá módní návrhářka

„Má spolupráce s Adélkou už trvá velmi dlouho. Nemám důvod měnit. Vyhovuje mi její čistý jasný a zřetelný styl způsob jakým předává správné informace. Je to človíček velice kreativní usměvavý pohodový a já mám radost s ní spolupracovat . Práce kterou odvádí je naprosto dokonalá a vystihuje mé myšlení i brand mých stránek. Pokud hledáte někoho na koho se můžete stoprocentně spolehnout někoho komu můžete důvěřovat a s kým je úžasná komunikace pak Adélku vřele doporučuju.“

Petra Jašová
Výživová poradkyně a fitness koučka

Ten měsíc, kdy jsme spolu dopodrobna rozebíraly moje vnitřní trápení, pro mě byl nepopsatelně přínosný. Především proto, že jsem mohla díky jejím otázkám vidět situaci z jiného, než mého osobně zaujatého pohledu. Nemáte představu, jak moc to pomůže. A zadruhé, což bylo pro mě skutečně k nezaplacení, byla Adélčina podpora přesně v době, kdy jsem to potřebovala. Kdy jsem se cítila bezmocná, plakala jsem a neviděla východisko. Díky tomu jsem se zvedla ze země mnohem dřív, než když bych na všechno byla jen sama.

Meditace na míru byla úžasná, éterická a něžná, měla jsem pocit, že ke mně mluví moje vlastní já.

–  Denisa Lamačová

Adélka je boží. O tom žádná. Mám ji v mérku už nějakou dobu a stále jsem čekala co z ní vyleze. Její terapie psaním je skvělá. MÁ NAPROSTO NEČEKANOU SÍLU. 
 
Nejdřív jsme měly půl hodinový rozhovor (v mém případě hodinový). Kde jsem na Adélku vychrlila to, co řeším a co mi leží v žaludku. Dostala jsem pár tipů, pár koučovacích otázek (definitivně jsem se ukotvila v názoru, že koučink není pro mě 😎) a na konci se mi ulevilo, protože jsem to mohla na někoho vychrlit. 😂
Úleva přišla, ale žádné velké AHA ne. Ale upřímně, mě už jen tak něco na prdel neposadí. 😅
 
Potom mi Adélka poslala vypracované pracovní listy (moc hezké mimochodem), ty mi ležely doma pár dní, protože jsem na ně neměla klid a neudělala jsem si čas. Nakonec jsem si čas našla i klid a pak se děly věci!
 
Přišlo obrovské uvědomění a vize budoucnosti. Absurdita celé situace a tolik AHA momentů, že takhle silný proces jsem nezažila ani nepamatuju. Takže zcela upřímně mohu říct, že Adélka mě na tu prdel posadila a já koukala s otevřenou pusou a tu sílu! 
 
A teď, když to píšu, tak ani nevím, jak to dokázala. Cítím z ní klid, vyrovnanost, lehkost, mírnost, ale zároveň neuvěřitelnou sílu. Adélka není jako hurikán, který je vidět na míle daleko a všechno smete. Vnímám jí jako vodu. Klidnou, mírnou, relaxační, krásnou… ale jakmile se rozhodne, že zvedne vlnu, tak není úniku. To už se neschováte.
A na závěr s vámi váš „domácí úkol“ probere.
 
Adélka je královna! Je to příslib budoucnosti. Je jedna z prvních z nové generace. Z té, kterou teď všichni vychováváme.
Pokud máte pochybnosti, zda jdete správnou cestou v přístupu k vašim dětem. Pokud vás někdy okolí zvyklá a vy zapochybujete. Kontaktujte Adélku. Ona je první. Ona je dítě vědomé ženy. Ona vám ukáže, že to má obrovský smysl! ❤
 
A cítím obrovský vděk a klid, že to děláme dobře. Vychováme vědomou generaci. Vychováváme lidi, kteří nebudou ohýbat záda.Je úplně jedno, jak to teď vypadá a co se děje. Je to jen otázka času. Za pár let tu budou nový dospělí. Silní a sebejistí. Respektující a ohleduplní. Dospělí, co umí používat svou hlavu a mysl, respektující své emoce.
Adélka je první z nich! Díky bohu za to, už dorůstají a přicházejí.
 
EFT terapeutka

„Nedávno jsem měla možnost vyzkoušet kreativní konzultaci od Adél. Během půl hodinky (no dobře jsem ukecaná, tak 3/4) jsme probraly nápady na obsah, různá témata a během chvilky mi pak Adélka poslala výstup v podobě sepsaných možností, co přidávat. Nejvíc mi pomohlo to s někým konzultovat a tím si ty nápady ujasnit, že to dává hlavu a patu. Člověk, když už je v nějaký svý tématický bublině, tak má pocit, že přece tohle všichni už ví, tak to psát nebudu a ono to tak většinou není. Tak to bylo moc milý a motivující povídání. Děkuju a těším se na další spolupráci. „

Michaela Hůlková
Investující máma

“ (…) zbývající nedořešené otázky a nejistoty, které se mi při psaní vynořily, mi Adéla pomohla rozjasnit během konzultace, na které mi navrhla několik neotřelých postupů, jak ke svým obvyklým problémům a zásekům přistoupit z nové svěží perspektivy.

Dorota Tomasz
Lektorka acro jógy

„Musím pochválit celý tento koncept spolupráce. Co bych jindy řešila i několik měsíců měla jsem možnost vyřešit s Adélou během měsíce a v podstatě kdykoliv během dne.

Adéla má krásné vhledy do situace a přicházela ke mně s velkými AHA momenty. Motivovala mě a já udělala velký krok dopředu,všechny mé strachy jsme postupně rozebraly na menší a menší až z nich nic nezbylo.

Skvěle se také trefila do závěrečných afirmací , které mě vždy dokáží povzbudit.

Velmi se mi také líbilo, že mě spolupráce prakticky nutila k tomu jednotlivé kroky dělat abych se vůbec pohla z místa, nemohla jsem se tedy před problémem schovat, nebo utéct, musela jsem ho vyřešit a to je samozřejmě úlevné. Za mě tedy jedno velké DÍKY.“

Kateřina Švihovcová
Cestovatelka, blogerka