Dochází ti nápady, co o svém tématu sdílet na sociálních sítích?

❌Musíš se do tvorby příspěvků nutit, a ani tak se ti nedaří být konzistentní?

❌Máš pocit, že tvoje tvorba vůbec neoslovuje tvoje ideální klienty, a že v množství obsahu na sítích snadno zapadne?

❌Dělá ti problém své myšlenky předávat tak, aby jim tvoje publikum správně porozumělo?

DÍKY KREATIVNÍ KONZULTACI...

⭐️Získáš seznam konkrétních témat na budoucí příspěvky

⭐️Ujasníš si, jaká forma ti na sítích nejvíc sedí a při které jsi nejvíc sama sebou

⭐️Přípravu příspěvků si (znovu) začneš užívat – což automaticky poznají i tví sledující

⭐️Naučíš se obsah efektivně „recykovat“ a připravit si záložní obsah pro chvíle, kdy zrovna nebudeš mít inspiraci

⭐️Ze všech tvých postů bude zářit lehkost, hravost a tvoje vlastní jedinečnost, kterou oslníš své followery

Jak to probíhá?

Během konzultace se z nadhledu podíváme na tvé téma a na to, co o něm chceš říct světu. Společně prozkoumáme, co by tvé ideální zákazníky/klienty mohlo nejvíc zajímat, a o čem zároveň ty sama dokážeš mluvit/psát/natáčet v největší FLOW.

Po konzultaci ti pošlu konkrétní seznam témat s poznámkami, na které můžeš rovnou začít tvořit příspěvky.

Současně dostaneš taky tipy, jak témata můžeš (skoro) donekonečna „recyklovat“ a předtvořit si hromadu záložního obsahu pro chvíle kreativního záseku.

Cena: 1 000 Kč /  60min konzultace + seznam témat

Témata, ve kterých jsem jako ryba ve vodě

Na projektech svých klientů pracuju, jako by byly moje vlastní. Právě díky tomu, že se odjakživa zaměřuji na konkrétní oblast témat, která jsou mi blízká, se na ně dokážu podívat z pohledu jejich cílové skupiny a naladit se na její potřeby a očekávání.

 • Osobní rozvoj a spiritualita
 • Zdravý životní styl, psychosomatika
 • Jóga a meditace
 • Udržitelnost, zero waste
 • Móda
 • Veg(etari)anství
 • Cestování, cizí jazyky
 • Přírodní kosmetika
 • Knížky, divadlo, umění
 • Vzdělávání
 • Kreativita, tvoření všeho druhu

Ahoj, jsem Adéla.

Kreativní koučka a lektorka. Tvůrkyně.

⭐️Vždycky jsem nesnášela stereotyp a nesmyslná pravidla. Často jsem proto měla pocit, že vlastně nikam nezapadám a uzavírala jsem se do sebe. Přemýšlela, tvořila, hrabala se ve vlasní hlavě.

⭐️Od pěti let jsem neustále něco psala. Deníky, příběhy, články. V osmi jsem založila první blog a o rok později poslala do nakladatelství svou desetistránkovou „knihu“.

⭐️Přes navrhování pozvánek na vlastní narozeninové oslavy a log pro mé (zatím) neexistující firmy jsem se v 17 letech dostala ke své první práci jako grafička v marketingovém oddělení.

⭐️ Díky psaní deníku jsem objevila obrovské možnosti psaní jako terapeutické metody. Společně s jógou, meditacemi a dalšími technikami jsem se tak začala vracet sama k sobě – a podporovat v tom i další ženy.

Aby objevily, kým doopravdy uvnitř jsou a začaly svůj život tvořit podle vlastních pravidel.

Nakoukni, co tvořím na svých sítích:


REFERENCE

Konzultácia s Adel bola skvela, ubehla velmi rychlo ale vyuzili sme ju naplno. Adel mala pripravene skvele otazky, ktore by ma ani nenapadlo riesit. Po konzultaci som dostala perfektny suhrn nabity temami o com pisat aj so zdrojmi z ktorych cerpat. Vrelo odporucam, dostala som uceleny komplet content co zdielat a postovat, priamo od cloveka ktoreho moja vizia a tema zaujima. Mam pocit ze sa tymto velmi priblizim v komunikacii cielovke a ich problemom. Dakujem za skvelu konzultaciu ❤️ Primarne som do toho isla aby som k fotkam ako nizsie, ktorych mam veeeela pisala nieco zmysluplne a nie len o satach/fotke ako takej. Sice sama povedala ze tie saty hovoria same za seba, s cim suhlasim ale citim ze k tomu je treba dodat aj obsah a moju viziu za tym. Adel je navyse velmi mila a energicka zienka, velmi prijemne sa s nou rozprava a verim ze to nebolo naposledy. Adel velmi ti drzim palce, robis uzasne veci ❤️
Marta Urban Jablonická
Vědomá módní návrhářka
Nedávno jsem měla možnost vyzkoušet kreativní konzultaci od Adél. Během půl hodinky (no dobře jsem ukecaná, tak 3/4) jsme probraly nápady na obsah, různá témata a během chvilky mi pak Adélka poslala výstup v podobě sepsaných možností, co přidávat. Nejvíc mi pomohlo to s někým konzultovat a tím si ty nápady ujasnit, že to dává hlavu a patu. Člověk, když už je v nějaký svý tématický bublině, tak má pocit, že přece tohle všichni už ví, tak to psát nebudu a ono to tak většinou není. Tak to bylo moc milý a motivující povídání. Děkuju a těším se na další spolupráci.
Michaela Hůlková
Investující máma
Má spolupráce s Adélkou už trvá velmi dlouho. Nemám důvod měnit. Vyhovuje mi její čistý jasný a zřetelný styl způsob jakým předává správné informace. Je to človíček velice kreativní usměvavý pohodový a já mám radost s ní spolupracovat . Práce kterou odvádí je naprosto dokonalá a vystihuje mé myšlení i brand mých stránek. Pokud hledáte někoho na koho se můžete stoprocentně spolehnout někoho komu můžete důvěřovat a s kým je úžasná komunikace pak Adélku vřele doporučuju.
Petra Jašová
Výživová poradkyně a fitness koučka
S Adélou spolupracuji již řadu let především v oblasti grafiky, oceňuji však na ní přesah do dalších oborů a schopnost do tvorby přinášet vlastní nápady a neobvyklá řešení. Komunikace s ní byla vždy perfektní a dodržovala termíny, čehož si taky velmi cením. Spolupráci s ní mohu vřele doporučit.
David Zoubek
Marketingový stratég a konzultant.
Spolupráce s Adélou je velmi milá a produktivní. Hledala jsem někoho, na koho se mohu spolehnout a svěřit mu na svém e-shopu blog, správu obsahu FB stránek a tvorbu grafických podkladů. Domluva byla rychlá, jasná, myslím, že jsem si obě dvě „sedly“ v požadavcích, jak by vše mělo probíhat. Domluvená práce je vždy splněna dle termínu, obsah je zajímavý, Adéla je spolehlivá a originální. Se spolupráci jsem velmi spokojena a vždy se těším co nového si přečtu. Určitě doporučuji.
S Adélou spolupracujeme už skoro rok, hľadali sme niekoho kreatívneho a zároveň spoľahlivého, koho by bavilo písať pre náš eshop s rastlinnými potravinami (puroshop.cz) produktové texty. Mali sme nejaké požiadavky, ako by mali popisy produktov zhruba vyzerať, s Adélou sme si všetko vysvetlili a ona sa s nasadením práce hneď ujala. Je vidno, že má k tejto oblasti blízko, texty sú originálne, aj keď nie je vždy jednoduché pripraviť odlišné popisy podobných produktov. Popisy pripravuje aj v angličtine spolu s podkladmi pre SEO. Termíny vždy dodržuje, naopak, je občas tak rýchla, že nestíhame texty na web umiestňovať. Sme radi, že sme sa našli a tešíme sa rozšírenie spolupráce aj na oblasť grafickej podpory pre náš eshop.