✍️ Zvažuješ dvě (tři, čtyři…) možné cesty a za boha nevíš, kterou si vybrat

✍️ Chceš posílít svoje sebevědomí a přestat si sama házet klacky pod nohy

✍️ Máš za sebou nepříjemný vztahový konflikt, který nedokážeš sama rozdýchat

✍️ Už dlouho v sobě držíš velký sen, ale pořád sbíráš odvahu začít dělat první reálné kroky

✍️ Chceš žít víc po svém a míň řešit, co si o tobě ostatní pomyslí?

 

Při individuální spolupráci ti pomůžu přepsat omezující vzorce z minulosti a rozpustit strachy a pochyby, které ti brání být naplno sama sebou. Pěstovat láskyplné vztahy, věnovat se naplňující práci a tvořit si celý životní styl podle vlastního gusta.

Kromě podpory ti předám taky spoustu praktických technik, jak můžeš i po skončení spolupráce dál pracovat se svými emocemi, strachy a bloky, a vracet se zpátky do souladu sama sebou.

Soukromí

Při psaní tě nikdo venku neslyší. Máš tak naprosté soukromí a můžeš otevřeně mluvit úplně o čemkoliv –  i když máš okolo sebe  třeba partnera nebo rodinu.

Kouzlo psaní

Samotné psaní ti pomůže srovnat tvé myšlenky. Ke všemu, co probereme se navíc můžeš kdykoliv znovu vrátit a zaměřit se oblasti, které chtějí víc pozornosti.

Uvolnění

Během konzultaci můžeš ležet v posteli, sedět v kavárně nebo se procházet v lese. Prostě být kdekoliv, kde se dokážeš naprosto uvolnit a otevřít.
 

Individuální konzultace (90 min)

Možná je před tebou důležité rozhodnutí a ty nevíš, jak ho rozseknout. Možná se chystáš pustit do nového projektu, ale drží tě zpátky obavy a pochyby o sobě samotné. Možná máš za sebou nepříjemný vztahový konflikt… Možná máš prostě guláš v hlavě a potřebuješ si v něm udělat pořádek. 

Jednorázové setkání ti pomůže srovnat myšlenky, naladí tě zpátky na sebe a přinese ti spoustu vhledů a praktických tipů, které ti pomůžou v řešení situace, ve které s zrovna nacházíš.

CENA: 1000 Kč

⭐️ Journaling koučink/terapie psaním ⭐️

Odjakživa jsem totiž psaní používala při všech důležitých rozhodování, při hledání strachů, které mi brání být sama sebou (a že jich bylo!), při hledání mých silných stránek, mého poslání i při řešení všemožných traumat z minulosti.

A při samotném psaní na mě skákaly obrovské aha momenty, které mě posunuly zase o kus blíž tomu, jak chci svůj život žít.

Kouzlo journalingu je v tom, že je to sebe-terapeutická technika. Můžeš ji používat sama, kdykoliv a kdekoliv.

Problém někdy ale může nastat v tom, že se při samotném psaní můžeš trochu zamotat a ocitnout se v bludném kruhu (což sama moc dobře znám). Na něco při psaní přijdeš, ale už nevíš, co dál s tím. Něco otevřeš a najednou tě to vyleká. Něco o sobě nebo své životě zjistíš, ale nebudeš si úplně jistá, co to celé vlastně znamená.

Právě proto mi spojení koučinku a journalingu přijde naprosto geniální. Při spolupráci se mnou získáš praktickou techniku, kterou můžeš používat už napořád a zpracovávat s ní hromadu dalších traumat, bloků a dilemat…

Zároveň ale budeš mít moje vedení, individuální podporu a nadhled. Pomůžu tě navést správným směrem, aby ses netočila v kruhu a všechna uvědomění spolu probereme, aby ti v hlavě nezůstaly žádné nezodpovězené otazníky a nedořešená témata.

✔︎ 2 x 90min konzultace přes videohovor/psanou formou  (na začátku a na konci spolupráce)

✔︎ moje individuální vedení skrz textové zprávy a hlasovky po celý měsíc – budu ti celou dobu po ruce a budeme společně řešit cokoliv, čím během měsíce zrovna budeš procházet skrz 

✔︎ 15-30 minutová řízená meditace na míru jen pro tebe (mp3 nahrávka) 

✔︎ Průběžné otázky, terapeutické psaní, úkoly, zamyšlení, vhledy

✔︎ Malý dárek pro ukotvení záměru společného měsíce (který ti dorazí domů po skončení spolupráce) 

Cena: 4500 Kč

Ahoj, jsem Adéla.

Jsem introvert a vodnář. Jsem dcera. Starší sestra. Mladší přítelkyně jednoho extrovertního Itala. Koučka, jogínka, lektorka meditací a terapeutického psaní.

Od malička jsem si chtěla dělat věci po svém, hodně se rýpala ve vlastní hlavě a měla pocit, že tak trochu (dost) nezapadám. Dneska inspiruju ostatní, aby přestali hledat svou „škatulku“ a naučili se vyjadřovat cokoliv, co z nich chce ven. Hravě, svobodně a opravdově.

⭐️ REFERENCE ⭐️

„Musím pochválit celý tento koncept spolupráce. Co bych jindy řešila i několik měsíců měla jsem možnost vyřešit s Adélou během měsíce a v podstatě kdykoliv během dne.

Adéla má krásné vhledy do situace a přicházela ke mně s velkými AHA momenty. Motivovala mě a já udělala velký krok dopředu, všechny mé strachy jsme postupně rozebraly na menší a menší až z nich nic nezbylo.

Skvěle se také trefila do závěrečných afirmací , které mě vždy dokáží povzbudit.

Velmi se mi také líbilo, že mě spolupráce prakticky nutila k tomu jednotlivé kroky dělat abych se vůbec pohla z místa, nemohla jsem se tedy před problémem schovat, nebo utéct, musela jsem ho vyřešit a to je samozřejmě úlevné. Za mě tedy jedno velké DÍKY.“

–  Kačka Švihovcová (cestovatelka, blogerka)

(…) říkala jsem si že je to znamení a v klidu si teď pustila tvou meditaci..a jako wow, já jsem celý měsíc věděla, že je spolupráce úžasná, že jsi skvělá koučka a že za takovou relativní chvilku jsi mi pomohla množství věcí ujasnit, ale ta meditace, to byla takový obrovská dokonalá třešeň na už tak dokonalým dortu!

Máš krásný hlas a celé to bylo hrozně příjemně provedené, ale tím, jak to bylo přesně na míru, jsem se dokázala do vizualizace neskutečně ponořit a jak jsem se vracela k sobě, všimla jsem si, že mi tečou slzy ❤️

Byl to hrozně krásný a silný zážitek a já ti chci hrozně moc poděkovat za celou tuhle spolupráci, myslím, že to co děláš, že pro tebe opravdu poslání, cítím z komunikace, meditace, ale i emailů/kurzů atd. neskutečnou lehkost a jasnost, no prostě jsem fakt nadšená a vděčná! 

–  Veronika Dvořáková

Ten měsíc, kdy jsme spolu dopodrobna rozebíraly moje vnitřní trápení, pro mě byl nepopsatelně přínosný. Především proto, že jsem mohla díky jejím otázkám vidět situaci z jiného, než mého osobně zaujatého pohledu. Nemáte představu, jak moc to pomůže. A zadruhé, což bylo pro mě skutečně k nezaplacení, byla Adélčina podpora přesně v době, kdy jsem to potřebovala. Kdy jsem se cítila bezmocná, plakala jsem a neviděla východisko. Díky tomu jsem se zvedla ze země mnohem dřív, než když bych na všechno byla jen sama.

Meditace na míru byla úžasná, éterická a něžná, měla jsem pocit, že ke mně mluví moje vlastní já.

Kdyz přišla ta holčicka, byla jsem překvapená. Vůbec nebyla smutná, ani nešťastná ani osamělá. Měla jemný úsměv a šťastný klidný obličej, cela zářila. Vypadalo to, jakoby ona měla přijít zachránit me. To ona mě přišla utěšit, pohladit a říct, ze nemusím mít o ni vůbec starost. Že je šťastná. Cítí se milovaná, vůbec ne odstrčená. Byla mnohem silnější a vyrovnanější než já. Dojalo me to, ze ji takhle vidím. To by mě nikdy nenapadlo.

Moji rodiče za mnou přišli také s hlubokou láskou a pochopením. Řekli, ze ví, co si o nich myslím, ale že mě milovali a milují, jen to neuměli dát líp najevo, tak abych to cítila.

Požádali mě o odpuštění. Bylo vidět, jak moc jim na mě záleží. Cítila jsem, ze mě přijímají a zároveň dávají svobodu být sama sebou a žít svůj život. Nechtěli, abych se trápila….ani ta holčicka to nechtěla.

Cítím se teď, ze nemusím furt hledat důkazy o svoji důležitosti a chtít pozornost. Ja to vše chtěla pro tu malou holčičku…jenže ona ji vůbec nepotřebuje 🙂 to jen já se trápím pocitem, ze ona je nešťastná..
Jsem o hodně klidnější. A pozoruju, co se děje dal.

–  Denisa Lamačová

Adélka je boží. O tom žádná. Mám ji v mérku už nějakou dobu a stále jsem čekala co z ní vyleze. Její terapie psaním je skvělá. MÁ NAPROSTO NEČEKANOU SÍLU. 
 
Já jsem si zvolila, jako téma pro terapii, můj vztah s dcerou, který teď byl kvůli učení doma v krizi 😞. Byla to výzva a možná i trochu zkouška ohněm. Byla jsem zvědavá, jak se s tím Adélka popere.
 
Přišlo obrovské uvědomění a vize budoucnosti. Absurdita celé situace a tolik AHA momentů, že takhle silný proces jsem nezažila ani nepamatuju. Takže zcela upřímně mohu říct, že Adélka mě na tu prdel posadila a já koukala s otevřenou pusou a tu sílu! 
 
A teď, když to píšu, tak ani nevím, jak to dokázala. Cítím z ní klid, vyrovnanost, lehkost, mírnost, ale zároveň neuvěřitelnou sílu. Adélka není jako hurikán, který je vidět na míle daleko a všechno smete. Vnímám jí jako vodu. Klidnou, mírnou, relaxační, krásnou… ale jakmile se rozhodne, že zvedne vlnu, tak není úniku. To už se neschováte.
 
Katka Sladovníková, EFT terapeutka