Terapie psaním je pro tebe, pokud...

✍️ Zvažuješ dvě možné cesty a za boha nevíš, kterou si vybrat

✍️ Jsi zacyklená v neúspěchu a zklamání a chceš se na svůj život podívat u nové perspektivy

✍️ Máš za sebou nepříjemný vztahový konflikt (nebo jejich řadu), který nemůžeš rozdýchat

✍️ Chystáš se jít s kůží na trh a děsíš se, co si o tobě řekne okolí

✍️ Potřebuješ rychle nakopnout svoje sebevědomí a napojit se na svou jedinečnost

Je to pro mě, i když nejsem „psavec“?

Jasňačka! Cílem terapie psaním není vytvořit žádné umělecké dílo. Jde o to, skrz psaní se spojit sama se sebou, uklidit si v hlavě a podívat se na svůj život z nového pohledu. Žádné psací skills nejsou potřeba ❤️

Jak to funguje?

✍️ Vybereš si ho termín společného úvodního povídání (videohovor), kde spolu probereme téma, které nejvíc řešíš.

✍️ Na základě toho ti potom vytvořím pracovní listy s konkrétními cvičeními na terapeutické psaní, zaměřená právě na oblasti, bloky a vnitřní dilemata, se kterýma se potýkáš (+ současně dostaneš jednoduchý návod, jak s nimi pracovat)

✍️ Až budeš mít cvičení vypracovaná, můžeš mi posdílet svoje dojmy a nejasnosti v doplňující konzultaci (zahrnuté v ceně terapie)

CENA terapie: 2500 Kč

Zaváděcí cena: 500 Kč

Zahrnuje:

✔︎ Úvodní 30 min videohovor

✔︎ Pracovní listy terapeutického psaní na míru

✔︎ Závěrečný 30min videohovor*

* Termín závěrečného videohovoru si domluvíme individuálně, až si v klidu zpracuješ pracovní listy.

⭐️ Co je journaling koučink/terapie psaním? ⭐️

Odjakživa jsem totiž psaní používala při všech důležitých rozhodování, při hledání strachů, které mi brání být sama sebou (a že jich bylo!), při hledání mých silných stránek, mého poslání i při řešení všemožných traumat z minulosti. A při samotném psaní na mě skákaly obrovské aha momenty, které mě posunuly zase o kus blíž tomu, jak chci svůj život žít.

Kouzlo journalingu je v tom, že je to sebe-terapeutická technika. Můžeš ji používat sama, kdykoliv a kdekoliv.

Problém někdy ale může nastat v tom, že se při samotném psaní můžeš trochu zamotat a ocitnout se v bludném kruhu (což sama moc dobře znám). Na něco při psaní přijdeš, ale už nevíš, co dál s tím. Něco otevřeš a najednou tě to vyleká. Něco o sobě nebo své životě zjistíš, ale nebudeš si úplně jistá, co to celé vlastně znamená.

Právě proto mi spojení koučinku a journalingu přijde naprosto geniální 😄 Při spolupráci se mnou získáš praktickou techniku, kterou můžeš používat už napořád a zpracovávat s ní hromadu dalších traumat, bloků a dilemat…

Ale zároveň budete mít při spolupráci moje vedení, podporu a nadhled. Pomůžu tě navést správným směrem, aby ses netočila v kruhu a všechna uvědomění spolu probereme, aby ti v hlavě nezůstaly žádné nezodpovězené otazníky a nedořešená témata.

Ahoj, jsem Adéla.

Jsem introvert a vodnář. Jsem dcera. Starší sestra. Mladší přítelkyně jednoho extrovertního Itala.

Jogínka, lektorka meditací a terapeutického psaní, copywriterka, cestovatelka, multipotenciál každým coulem.

Od malička jsem si chtěla dělat věci po svém, hodně se rýpala ve vlastní hlavě a měla pocit, že tak trochu (dost) nezapadám.

Dneska inspiruju ostatní, aby přestali hledat svou „škatulku“ a naučili se vyjadřovat cokoliv, co z nich chce ven. Hravě, svobodně a opravdově.

⭐️ REFERENCE ⭐️

Adélka je boží. O tom žádná. Mám ji v mérku už nějakou dobu a stále jsem čekala co z ní vyleze. Její terapie psaním je skvělá. MÁ NAPROSTO NEČEKANOU SÍLU. 
 
Já jsem si zvolila, jako téma pro terapii, můj vztah s dcerou, který teď byl kvůli učení doma v krizi 😞. Byla to výzva a možná i trochu zkouška ohněm. Byla jsem zvědavá, jak se s tím Adélka popere.
 
Nejdřív jsme měly půl hodinový rozhovor (v mém případě hodinový). Kde jsem na Adélku vychrlila to, co řeším a co mi leží v žaludku. Dostala jsem pár tipů, pár koučovacích otázek (definitivně jsem se ukotvila v názoru, že koučink není pro mě 😎) a na konci se mi ulevilo, protože jsem to mohla na někoho vychrlit. 😂
Úleva přišla, ale žádné velké AHA ne. Ale upřímně, mě už jen tak něco na prdel neposadí. 😅
 
Potom mi Adélka poslala vypracované pracovní listy (moc hezké mimochodem), ty mi ležely doma pár dní, protože jsem na ně neměla klid a neudělala jsem si čas. Nakonec jsem si čas našla i klid a pak se děly věci!
 
Přišlo obrovské uvědomění a vize budoucnosti. Absurdita celé situace a tolik AHA momentů, že takhle silný proces jsem nezažila ani nepamatuju. Takže zcela upřímně mohu říct, že Adélka mě na tu prdel posadila a já koukala s otevřenou pusou a tu sílu! 
 
A teď, když to píšu, tak ani nevím, jak to dokázala. Cítím z ní klid, vyrovnanost, lehkost, mírnost, ale zároveň neuvěřitelnou sílu. Adélka není jako hurikán, který je vidět na míle daleko a všechno smete. Vnímám jí jako vodu. Klidnou, mírnou, relaxační, krásnou… ale jakmile se rozhodne, že zvedne vlnu, tak není úniku. To už se neschováte.
A na závěr s vámi váš „domácí úkol“ probere.
 
Adélky velkou zbraní, je to, že nemá děti. Má jejich úhel pohledu, nezkřivený rodičovstvím. A to je obrovská výhoda. 
 
V otázkách výchovy nemá konkurenci.
 
Já se výchovou zabývám hodně. Mám bohaté zkušenosti. Přečetla jsem všechny knihy, absolvovala všechny kurzy, pracovala s dětmi svými i cizími. Ale jsem matka a to je omezení, které mě v určité rovině nepustí dál. Proto měla Adélky terapie takový velký účinek. Ukázala mi jiný pohled na můj vztah s BB.
Pokud řešíte výchovu, tak fofrem k Adélce, protože tahle její výhoda je dočasná 😉 dřív nebo později o ní přijde, tak jako my všechny 😍
 
Adélka je královna! Je to příslib budoucnosti. Je jedna z prvních z nové generace. Z té, kterou teď všichni vychováváme.
Pokud máte pochybnosti, zda jdete správnou cestou v přístupu k vašim dětem. Pokud vás někdy okolí zvyklá a vy zapochybujete. Kontaktujte Adélku. Ona je první. Ona je dítě vědomé ženy. Ona vám ukáže, že to má obrovský smysl!
Jsem hrdá na to, že je mezi královnami, zde i v klubu. ❤
 
A cítím obrovský vděk a klid, že to děláme dobře. Vychováme vědomou generaci. Vychováváme lidi, kteří nebudou ohýbat záda.Je úplně jedno, jak to teď vypadá a co se děje. Je to jen otázka času. Za pár let tu budou nový dospělí. Silní a sebejistí. Respektující a ohleduplní. Dospělí, co umí používat svou hlavu a mysl, respektující své emoce.
Adélka je první z nich! Díky bohu za to, už dorůstají a přicházejí.
 
– Katka Sladovníková, EFT terapeutka
Využila jsem Adélky nabídku a pustily jsme se do toho. Zrovna jsem řešila kamarádku, která mě naprdla, tak jsem jí to napsala. A vyhrabala jsem i něco na svýho muže 😁 .
 
Po konzultaci mi Adélka poslala materiály, které se vztahovaly ke každé důležité otázce a na kterých ještě potřebuju zapracovat. Adélka je moc milá a principy koučování umí velmi dobře využít 🌷 Tímto Adélce děkuji a pokud si chcete něco v sobě vyřešit, neváhejte Adélku kontaktovat a ona vás nasměruje, jak se ke svým odpovědím dostat
 
– Jana V.