ADELIDEA

Sebevědomí. Autenticita. Vnitřní pohoda.

Sebevědomí. Autenticita.

Vnitřní pohoda.

Nečekej až spadneš na dno, aby ses mohla odrazit.

Znáš takové ty příběhy lidí, kteří roky studovali školu, ke které je vedla očekávání rodičů, pak trpěli ve skvěle placené práci, až „konečně“ vyhořeli, rozprodali všechen majetek a odjeli do Indie hledat smysl života? A co příběhy lidí, kteří roky makali jak fretky, pomáhali neustále ostatním, na sebe neměli vůbec čas… až nakonec jejich vražedné tempo zpomalila nemoc nebo vážný úraz?

Často tyhle příběhy vnímáme jako inspiraci, že i ode dna se dá nakonec odrazit a s ještě větší energií vyrazit nahoru… 

Co kdybys ale na to dno vůbec padat nemusela? Co radši vzala život za pačesy teď hned a začala stavět na tom, co už máš, namísto čekání, než ztratíš i to? Co kdybys zahodila svůj strach z neúspěchu, výsměchu a odmítnutí a namísto toho začala sebejistě následovat svou intuici, svoje poslání… a začala si užívat jaké to je být TEBOU? 

Ať už jsi na své cestě kdekoliv, ať už jsi v tom moři životních s*aček jakkoliv hluboko… ten správný čas udělat první krok a začít plavat nahoru, je právě teď. A já ti ráda posvítím ve všech temných zákoutích tvého vnitřního oceánu.

JOURNALOVE: Napiš si scénář svého života

7týdenní kurz pro sebevědomí & autentický život

⭐️ přestaň řešit „co si řeknou lidi“a začni žít sama podle sebe

⭐️ podpoř své sebevědomí a nehledej dál ujištění o své hodnotě někde venku 

⭐️ bez strachu vyjadřuj svoje myšlenky, názory a emoce

⭐️ stůj si za tím, co cítíš, říkáš a děláš a nenech se ovládat svými bloky

Přestaň být tichá. Buď sama sebou.

BLOG, MÁTE BLOG? A MOHLA BYCH HO VIDĚT?

⭐️ ADÉLA SKLÁDALOVÁ ⭐️

Jsem Adéla. Jogínka, lektorka meditací a průvodkyně žen na cestě k sobě

Mou vizí je podporovat ženy, aby se vyprdly na to, co „si řeknou lidi“ a začaly žít v souladu samy se sebou. Se svou duší, se svým potenciálem, se svými sny.

Ve svých konzultacích a online programech spojuju prvky koučinku, meditačních technik, terapeutického psaní a práce s tělem. Inspiraci čerpám z lektorského kurzu meditací, kurzů a workshopů yin jógy a pranayamy + 7 let své vlastní jógové praxe.