fbpx

Vylez ze své ulity. Vydej se na cestu
vnitřní svobody.

Nečekej až spadneš na dno, aby ses mohla odrazit.

Vyplavej na hladinu už teď.

Znáš takové ty příběhy lidí, kteří roky trpěli ve skvěle placené práci, až “konečně” vyhořeli, rozprodali všechen majetek a odjeli do Indie hledat smysl života? Nebo příběhy lidí, kteří roky makali jak fretky, pomáhali ostatním, na sebe neměli vůbec čas… až nakonec jejich vražedné tempo zpomalila nemoc nebo vážný úraz?

Často tyhle příběhy vnímáme jako inspiraci, že i ode dna se dá nakonec odrazit a s ještě větší energií vyrazit nahoru… 

Co kdybys ale na to dno vůbec padat nemusela? Co kdybys mohla vzít život za pačesy a začít stavět na tom, co už teď máš, namísto čekání, než ztratíš i to?

Co kdybys mohla už teď přestat řešit, “co by na to řekli lidi” a začala si žít život po své? Co kdybys začala následovat svou intuici, objevila své poslání a začala tvořit svou budoucnost s radostí, lehkostí a důvěrou v sebe sama?

Ať už je ti 15 nebo 50, ať už jsi v tom moři životních s*aček jakkoliv hluboko… ten správný čas udělat první krok a začít plavat nahoru, je právě teď. A já ti ráda posvítím ve všech temných zákoutích tvého vnitřního oceánu.

VÝZVA: MÁM NA SEBE ČAS

7 dní intuitivních cvičení pro vnitřní pohodu, podporu sebelásky a vztahu k vlastnímu tělu.

Udělej si na sebe čas a pojď do toho se mnou!

ADÉLA SKLÁDALOVá

Lektorka meditací & Průvodkyně VNITŘNÍ SVOBODOU

Jsem Adéla. Copywriterka, grafička, studentka indonesistiky, lektorka meditací a multipotenciál každým coulem. Píšu, jóguju, medituju a provádím ženy na cestě k sobě samým, k jejich plné autenticitě a vnitřní svobodě.

Při konzultacích, online lekcích a tvorbě řízených meditací čerpám z lektorského kurzu dynamických meditací, kurzů a workshopů yin jógy a práce s dechem, své vlastní 6leté meditační praxe… a 21 let práce se svou vlastní hlavou.

POJĎME SPOLUPRACOVAT!

Meditace na míru

Daruj si prožitek, který tě posune na cestě k tvé vnitřní svobodě.

Meditace na míru pomůže odblokovat tvé vnitřní limity, pomůže ti zlepšit svůj vztah k sobě samé a najít odvahu žít život, který si zasloužíš. Meditaci tvořím individuálně JEN PRO TEBE na základě úvodní konzultace.

Meditace do kapsy

Chceš zachovat vnitřní klid i v momentech, kdybys radši práskla dveřmi nebo začala řvát? Chceš překonat lenost nebo nervozitu a přestat sama sobě házet klacky pod nohy? Chceš ráno vstávat plná energie a večer usínat s prázdnou hlavou?

Přibal každý den do kapsy tuto sbírku meditací.

Online skupinové lekce & workshopy

Chceš se nechat při meditaci vést, naučit se nové techniky pro vlastní praxi, otevřít své dýchání, zklidnit svou mysl? Přihlas se na některou z  mých online lekcí. 

Do konce října relaxační večery ZDARMA každou sobotu:

Stejně jako správná hygiena, roušky a rozestupy je důležité (a možná i daleko důležitější) starat se o své tělo a svou psychickou pohodu.
 
Pojďte se se mnou napojit zpátky na sebe, zhluboka se nadechnout a najít tak v sobě “kotvu” pro dobu plnou nejistoty a strachu. Ať už vás ze současné “krize” chytá úzkost a panika, nebo na ni z vysoka házíte bobek, ráda vás uvidím na online relaxačním večírku ✨
Každou sobotu od 19:00 v uzavřené facebookové skupině Přiměřeně pozitivní komunita.

UKLIĎ SI V HLAVĚ

aneb jak ve 3 krocích uklidit vnitřní chaos pomocí psaní

Srovnej si myšlenky. Pochop svou situaci. Najdi správné řešení

BLOG, MÁTE BLOG? A MOHLA BYCH HO VIDĚT?

Rozchod s duší

Nikdy mě za nic nedokážeš pochválit, ale když se mi… Čtěte více

KOMUNITA

Uzavřená skupina pro ženy

➡ Osobní rozvoj bez prázdných motivačních plků
➡ Pravidelné výzvy, otázky pro osobní rozvoj, praktická cvičení a tipy
➡ Bezpečný prostor pro sdílení, vzájemnou inspiraci a podporu
 
TÉMATA: sebeláska, kreativita, volné sebevyjádření, práce s emocemi, organizace času a energie…